Yeni Kore Yeşim Taşlı Met

Orijinal serpantin ile doğa ve bilimin armonisi. Kişisel biri ısıtıcı terapi yatağıdır. Cihaz üzerinde takılmış bulunan orijinal serpantin, elektrik potansiyeli etkisini artırır; elektromanyetik dalgaları, büyük yer altı sularından kaynak sularının yeryüzüne yansıyan su dalga yolunu bloke eder, anyonları serbest bırakarak aynı anda mantar önleyici-koku önleyici olarak iş görür

Elektromanyetik Dalgaları Bloke Eder

Elektromanyetik dalgaların zararlı etkileri hemen görünmez, ancak vücutta giderek birikir ve bulgular daha sonra ortaya çıkar. Choyang Choeunachim, fiberglas ve bakır ağ örgü ipi yardımıyla zararlı elektromanyetik dalgaların yolunu keser.

Su Damarı Dalgasını Durdurur

Uzmanlara göre su damarları içindeki yaşam akut yorgunluk, sersemlik ve konsantrasyon eksikliğine neden olur. Bu nedenle su daman dalgalarını kesen bu ürünü kullanmak akıllıca olur. Chovang Choeunachim fiberglas ve bakır ağ örgü ipi yardımıyla su daman dalgalarını bloke eder.

Anyon Etkisi

Atmosferi oluşturan oksijen, azot ve hidrojen molekülleri anyonlar ve katyonlar olarak bulunur. Eğer katyonlar artarsa nem yükselir ve kolayca sinirleniriz ve hastalık enfeksiyonlarına maruz kalırız. Ancak anyonlar hoş bir çevre oluşturarak moralimizi yükseltir ve hastalıklara direncimizi artırır. Anyonlar ormanlar, dağlar ve deniz kıyısı gibi kirlenmemiş doğada fazlaca bulunur. Ürünümüzü kullandığınız andan itibaren doğa sizin yanınızdadır.

Mantar – Koku Önleyici Etki

Ürünümüz orijinal serpantin kullanılarak bakteri kontrolü %86’ya, mantara ve kokuya karşı koruma etkisi yaklaşık %95’e ulaşmaktadır.