Termal Masaj Yatağı-Miracle Plus

“Miracle Plus” Devrim Niteliğinde; koltuk konforundaki yatağı ile dünya ‘da bir ilki başarmıştır.

“Miracle Plus”ı benzersiz tasarımı sayesinde, hem masaj yatağı, hem de masaj koltuğu olarak iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. “Miracle Plus” insan boyuna göre ayarlanabilen, özel tasarımı sayesinde her boyda insana daha etkili ve güvenli bir masaj sağlamaktadır. “miracle plus” kayropraktik masaj, akupressur masaj ve moksibüsyon özelliği olan, bunun yanı sıra 5 farklı kademe de masaj yapan tek üründür. Yatağımız da bulunan Güney Kore Yeşim Taşı, Uzun Kızıl Ötesi Işınları (Güneşin yararlı ışınları) %93,2 oranında iletme özelliğine sahiptir.

Termal Masaj Yatağı – MİRACLE PLUS

Miracle plus Masaj Yatağı” Dünya’da ilk defa insan boyuna göre hassas masaj yapabilen teknoloji ile üretilmiştir. Bu teknoloji sayesinde, vücudunuzda ki problemli bölgelere kayma olmaksızın %100′ lük bir etkiyle masaj yapabilir ve bunun sayesinde maksimum faydayı sağlarsınız.Uyguladığı masaj teknikleri olarak; kayropraktik masaj, akupressur masaj ve moksibüsyon özelliği olan, bunun yanı sıra 6 farklı basınç kademesinde masaj yapan tek üründür. Yatağımız da bulunan Güney Kore Yeşim Taşı, Uzun Kızıl Ötesi Işınları (Güneşin yararlı ışınları) iletme özelliğine sahiptir.
Akupunktur Özelliği
İyi sağlık durumunun Qi ( Ki ) denen hayati enerjinin düzgün akışına bağlı olduğu prensibine dayanır. Vücudun belli bir noktasına etki yapması ile hayat gücünü doldurur ve uygun dengeyi sağlar. Choyang’ın patentlenmiş teknolojisi olan helyum gazlı ışık ampulü ve Yeşim Taşı masaj başlığının birleşimi vücutta 7 cm kadar derinlikte olan akupunktur noktalarına etki yapan uzun kızıl ötesi ışınlar üretir.

Isı Terapisi Özelliği
Isı tedavisinin genel amacı yumuşak dokuların uzama kabiliyetini arttırmak, kan dolaşımını iyileştirmek, doku hücrelerinin işlem kapasitesini arttırmak, kasların gevşemesini sağlamak ve ağrıların giderilmesine yardım etmektir. Yeşim taşında emilen ısı kan dolaşımının hızlanmasını, dolayısı ile kasların dokuların ve hücrelerin daha çok oksijen ile beslenmesini sağlar.

( Termoterapi ) stresi ve gerginliği azaltır.

 

Kairopraktik Özelliği

Vücudumuzun temeli olan omurgaya basma-germe-çekme yolu ile yapılan tedavi şeklidir. Bozulan omurga şeklinin orijinal eğrisine kavuşmasına yardımcı olur. Omurları tek tek açarak sinirler üstünde ki baskıyı ortadan kaldırıp organların sağlılık ile çalışmasını sağlar. Kairopratik bilimine göre rahatsızlıkların büyük bir bölümü omurgada meydana gelen bir takım rahatsızlıkların göz ardı edilmesinden kaynaklanıyor.

Kairopratik eğitimi için A.B.D’de 20 Avrupa’da 8 üniversite eğitim vermektedir. A.B.D’de lisanslı çalışan 75.000, Avrupa’da ise 20.000 üzerinde Kairopratik Doktoru vardır. A.B.D’de hergün 1 Milyon kez Kairopratik uygulaması yapılmaktadır.

 

Devrimsel Tasarım

5 Farklı kademe de masaj yapabilen tek ürün ! Dünya’da bir ilk Miracle Plus insan boyuna göre ayarlanabilen özel tasarımı sayesin de her boyda insana daha etkili ve güvenli bir masaj sağlamaktadır.