CHOYANG Alkali Su Sebili

CHOYANG ALKALİ SU SEBİLİ

Yer çekimi esaslı su arıtma ve minerallendirme sistemi Tıpkı doğada olduğu gibi..Choyang Alkali Su sebilini evinizde İş yerinizde Alkali, Mineralli, Antioksidanlı Su içerek daha sağlıklı zinde bir hayat sürmenize yardımcı olur.

MUCİZELERE İNANIR MISINIZ?

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) diyor ki; “Her gün düzenli olarak içilen iyileştirilmiş alkali su, kanser dahil tüm hastalıkları %80 oranında azaltabilir.”

Sağlık için doğrusu: ALKALİ SU

Günlük ihtiyacınızı karşılamak için tükettiğiniz “sıradan sular” tıpta “Asitik” olarak nitelendirilir. Asitik suları tanımanın en kolay yöntemi PH değerini ölçmektir. Asitik suların PH değeri 7’nin altındadır. PH değeri ise suyun içerdiği mineral ve yararlı bakteri oranıyla ilgilidir. Asitik suların düşük mineral kapasitesine karşın alkali su 7’den yüksek olmak kaydıyla çok daha fazla minerale sahiptir. Alkali su, içerdiği 5 farklı mineral ve çeşitli elementler ile vücudun demir, potasyum, magnezyum, sodyum ve kalsiyum ihtiyacını %100 karşılarken, bünyesindeki elementler sayesinde vücudun kendini daha hızlı yenilemesine yardımcı olur, metabolizmayı hızlandırır, asit ve toksinlerin vücudunuzdan atılmasına yardımcı olur.

Alkali Su Bebeğinize İyi Bakar!

Alkali su, içerdiği yoğun mineral ve bileşenler sayesinde hem sizin hem de bebeğinizin daha sağlıklı bir hayat sürmesini sağlar. Yapılan araştırmalar hamilelik sırasında anne karnındaki bebeğin alkali bir ortamda olduğunu ve hamilelik süresince alkali oranı yüksek su tüketmenin bebeğin magnezyum ve kalsiyum ihtiyacını karşıladığını ortaya koymaktadır.

İyi hissedeceksiniz!

İhtiyacınız olan tek şey su! Sadece Alkali Su!
CHOYANG ALKALİ SU SEBİLİ ile hayat standardınızı yükseltin, sağlıklı,
huzurlu, mutlu ve yepyeni bir hayattan ilk yudumu alın!

CHOYANG ALKALİ SU SEBİLİNİ NERELERDE KULLANIRIZ?

Choyang Alkali Su Sebilini İşyerimizde, evimizde aklımıza gelen her yerde kullanabiliriz. Taşıması KOLAY ve PORTATİFTİR.

CHOYANG ALKALİ SU SEBİLİNİ, İŞYERİNİZDE KULLANABİLİRSİNİZ.

  • Kirli, eskimiş, ucuz ve basit görüntüleri ile işyerinizin havasını bozan su sistemlerinin yerine, sade, şık ve kaliteli tasarımıyla işyerinize başka bir hava katacak.
  • İşyerinize gelen misafirlerinize Kanserojen kimyasalların içinde bulunduğu suyu değil de, onun yerine arındırılmış Alkali ve Antioksidan Su ikram ederek onlara verdiğiniz değeri gösterebilir, İşyerinize farklı ve üstün bir kalite katabilirsiniz.

CHOYANG ALKALİ SU SEBİLİNİ, EVİNİZDE KULLANABİLİRSİNİZ.

  • Choyang Alkali Su Sebilinden elde ettiğiniz Alkali ve Antioksidan suyu içmenin dışında, yemeklerinizde, çayınızı demlerken, kahvenizi hazırlarken, bebeğinize mama yaparken, evcil hayvanınızı beslerken GÖNÜL RAHATLIĞIYLA kullanabilirsiniz.
  • Aynı zamanda evcil hayvan besliyorsanız, hayvanınız Alkali Su içtikten sonra tüy ve kıllarının dökülmesinde azalma olur. Bunun yanında evcil hayvanlarınızın kokusunda belirgin bir azalma hissedeceksiniz.

NASIL ÇALIŞIR?

Choyang Alkali Su Sebili 1 yıl gibi kısa bir sürede ürün kendini amorti eder. Çünkü Choyang Alkali Su Sebilini hazır sulardan daha güvenilir olan ÇEŞME SUYU ile kullanacaksınız. Çeşme suyu kullanmamızın sebebi ise Choyang Alkali Su Sebilinin içerisinde 5 KATMANLI TEMİZLEME FİTRESİ olmasıdır. Kullanacağınız ÇEŞME SUYU Choyang Alkali Su Sebili’nin üst haznesinde 0,2 mikron delikleri bulunan seramik filtreden geçtikten sonra 2. Aşamada 5 katmanlı filtreden geçer ve 3. Aşamada Alt haznede mineral taşlarla buluştuktan sonra çeşme suyumuzun içindeki pas, klor, kötü koku, zararlı maddeler temizlenecek ve ALKALİ olacaktır.

Choyang Alkali Su Sebili 1 yıl gibi kısa bir sürede ürün kendini amorti eder. Çünkü Choyang Alkali Su Sebili hazır sulardan daha güvenilir olan ÇEŞME SUYU ile kullanabilirsiniz.

KURULUMU KOLAY

CHOYANG Alkali Su Sebilini ev de, birçok farklı işyerinde kullanabilirsiniz. Choyang Alkali Su Sebilinin kuruluşunda ve kullanımında su ve elektrik tesisatına gerek yoktur.

Choyang Alkali Su Sebilini, parçalı montaj özelliği sayesinde gittiğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz. Choyang Alkali Su Sebili kuruluşunda ve kullanımında su ve elektrik tesisatına gerek yoktur.

Çünkü Choyang Alkali Su Sebili, DOĞAL YAŞAMI DESTEKLEYEN bir mantıkta üretilmiş bir üründür.